اخبار و رویدادها
تغییر زبان

شرکت فرآورده های گوشتی دمس

دمس، برند دوست داشتنی سال 94

مردم فارس "دمس" را به عنوان یک برند دوست داشتنی برگزیدند.

در مراسم برگزاری پنجمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان استان فارس که با حضور افشانی استاندار فارس، علی همتی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، علی مبشری مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس، محمدابراهیم صداقت معاون بازرسی و نظارت استان فارس و همچنین مدیران کل و نماینده منتخب مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی، در تاریخ 12 اسفند 1394 در دانشکده مهندسی دانشگاه شیراز برگزار شد شرکت فرآورده های گوشتی" دمس" که کیفیت تولیداتش در معرض ارزیابی و قضاوت مردم قرارگرفته بود با کسب بیشترین آراء به عنوان برندی دوست داشتنی انتخاب و به همین مناسبت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان به این شرکت اعطا گردید.

آقای حسین اوجی مدیر عامل شرکت، از تمامی مردم عزیز و فهیم که در نظرخواهی ها لطف و مرحمت بسیاری را نسبت به دمس ابراز داشته سپاس و قدردانی نمودند و در همین رابطه اظهار داشتند: شرکت "دمس" از بدو فعالیت با شعار "معرف کیفیت برتر" فعالیت خود را آغاز کرد و با سرلوحه قراردادن این هدف پیوسته در ارتقاء کیفیت محصولات و فرآورده های خود کوشید و اعتماد و رضایت مصرف کنندگان را جلب نمود. بدیهی است استمرار تلاشهای صورت گرفته عامل موثری محسوب میشود که پیوسته تقدیر سازمانها و ادارات مختلف استان و در نهایت کل کشور را به همراه داشته است که میتوان به دریافت تندیس پیشتازان سلامت غذا از دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و همچنین اخذ گواهینامه رضایتمندی مشتری در سال جاری در پنجمین اجلاس سراسری اشاره کرد.

گفتنی است در همین راستا باتوجه به اشتیاق و علاقه مردم، برنامه بازدید این عزیزان از خط تولید خود را به اجرا درآورده ایم واطمینان داریم که این بازدیدها میتواند ما را بیشتر با نظرات و سلایق مصرف کنندگان آشنا کند و از سوی دیگر اعتماد بازدیدکنندگان را نسبت به عملکرد "دمس" ارتقا می بخشد. مردم عزیز شیراز میتوانند با مراجعه به فروشگاههای زنجیره ای "دمس" و اخذ فرمهای ثبت نام جهت بازدید از خط تولید این شرکت اقدام نمایند. ضمن تشکر از حسن انتخاب و اعتماد مردم به این شرکت که توانسته نظر آنها را به خود جلب کند، اطمینان دارم لطف خالصانه این مردم شریف ، خانواده "دمس" را نسبت به قبل متعهدتر نموده و بار مسئولیتشان را سنگین تر خواهد کرد. برهمین اساس مطمئن باشید از این پس بیش از گذشته در قبال این تعهد برکیفیت تولیدات خود خواهیم افزود. براساس آمار ارائه شده از سوی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان، شرکت دمس توانسته است علاوه بر دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان، همچنین در نظرسنجی مردم فارس قسمت اعظم نظرات مثبت مردم این استان را دربین شرکت های مشابه، به خود اختصاص دهد.

حضور هئیت رئیسه و جمعی از کارمندان در غرفه شرکت دمس در حاشیه پنجمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان استان فارس

تماس با ما

دفتر مرکزی: شیراز، خیابان فلسطین، ساختمان دلتا، طبقه پنجم

تلفن: 07132300959 - 07132303225

فکس: 07132334871

کد پستی: 7134696417

کارخانه: شیراز، کیلومتر 18 جاده بوشهر، فرعی کوهمره سرخی (خان خمیس)

تلفن: 07158066623 - 07158066625

کانال تلگرام: demes@

صفحه اینستاگرام: demes.ir

تاریخچه دمس

شرکت فرآورده های گوشتی دمس در سال 1359 در شهر شیراز فعالیت خود را به عنوان اولین واحد تولید کننده سوسیس و کالباس خارج از تهران در جنوب کشور و با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا با همکاری متخصصین مجرب صنایع غذایی به نام تجاری دمس (کلمه مازنی به معنای گوساله از شیر گرفته شده) و شعار معرف کیفیت برتر آغاز به کار نمود. از سال 1375 بهره برداری از کارخانه فعلی با سالنهای متعدد تولیدی در کیلومتر 18 جاده شیراز-بوشهر در منطقه خان خمیس آغاز شد و دامنه فعالیت شرکت از تولید سوسیس و کالباس در سالهای اول تولید به انواع بسته بندی گوشت قرمز (گوساله و گوسفند)، گوشت سفید (مرغ و بوقلمون)، انواع کباب لقمه و برگر، محصولات فرآوری شده مرغ و گوشت های سفید عمل آوری شده توسعه یافت و در حال حاضر بیش از یکصد نوع فرآورده مختلف در کارخانه تولید می شود.